Zákaznický účet

Balíčky služeb

Televize

Internet

Telefon

Další služby

Podpora

Objednávka

Kontakty

Internet
Download
Prospekty ke stažení
Vzor smlouvy
Všeobecné podmínky
FAQ
Věrnostní slevy
Objednávky
Platba faktury
GDPR
ZPŮSOB VYÚČTOVÁNÍ

Na účtu zákazníka se zobrazují proforma faktury a po zaplacení se generují "ostré" faktury. Faktury má zákazník generovány do svého "´"Zákaznickém účtu", kde si ji může zobrazit a vytisknout. Papírové faktury se zasílají zdarma pouze firmám a  při měsíčních platbách nad 1000.- Kč včetně DPH. Jinak je zasílání papírových faktur poštou provádíme pouze na vyžádání a je zpoplatněno poplatkem
50.- Kč včetně DPH. Dodržujte prosím variabilní symboly ( dále v.s.) plateb ! Proforma faktury mají variabilní symbol stejný, jako je ID uživatele, které bylo přiděleno při podpisu smlouvy. Bližší podrobnosti jak probíhá elektronické generování faktur najdete ZDE Instalační poplatek a případný materiál se platí neprodleně po uplynutí zkušební doby. Paušál za služby můžete platit měsíčně nebo předplatné se slevou  5% na šest měsíců a  10%  na jeden kalendářní rok .Pro nové klienty, kteří mají zájem platit předem v průběhu roku se procentuelní sleva lineárně ponižuje. V testovacím provozu máme zavedenu platbu se slevou cryptoměnou
 Bitcoin na půlroční a roční předplatné . (Co to je Bitcoin a jak jej získat hledejte na Google) . 

MOŽNOSTI PLATBY

Platbu můžete provést následujícími způsoby:

bankovním převodem
Zadáte jednorázový / trvalý příkaz k úhradě na náš účet: Raiffeisenbank a.s. 5828851115/5500. Nezapomeňte uvést variabilní symbol.

on-line kreditní kartou přes účet zákazníka
Zalogujete se na svůj účet zákazníka, kde máte výpis neuhrazených faktur. Platbu můžete provést kreditní kartou přes bezpečnou platební bránu na účet firmy Infos Art, s.r.o. v ČSOB.

on-line Bitcoinem půlroční a roční předplatné
Zalogujete se na svůj účet zákazníka, kde máte výpis neuhrazených faktur. Zde najdete postup jak platit bitcoinem a uvedenou slevu. 

poštou
Vypíšete na poště složenku dle faktury a zaplatíte. Nezapomeňte uvést variabilní symbol.

osobně
Na pokladně firmy Infos Art, s.r.o.
Barákova 5, Prostějov   Po-Pá:  8.00 – 16.00
tel- 588 882 111

Dobrovského 3,  Vyškov    Po-Pá:  8.00 – 12.00, 13.00 – 17.00
tel. 515 539 111. 

Upozornění ! Dodržujte prosím variabilní symboly ( dále v.s.) plateb !

Proforma faktury mají variabilní symbol stejný jako je ID uživatele, které bylo přiděleno při podpisu smlouvy.
Variabilní symbol pro proforma faktury se nemění po celou dobu trvání smlouvy. Pro stálé platby bankou použijte  variabilní symbol, který je uveden na proforma faktuře !
Pokud neuvedete správný v.s. může se stát, že Vaši platbu nedokážeme správně identifikovat a ta nebude přiřazena proforma faktuře. 
Uvedením v.s. předejdete zbytečným komplikacím a případnému odpojení od internetu.
Bližší podrobnosti jak probíhá elektronické generování faktur najdete ZDE

Poznámka pro dlužníky :
Pokud máte více než 25 dní po splatnosti, přístup k internetu se přesměruje se na stránku s upozorněním  "POZASTAVENO"  . Tato stránka se objeví, jedině tehdy, když přistupujete na WEBy, které nemají šifrovaný provoz. Pokud na URL řádku se objeví https:// ... nebo symbol zamknutého zámku, jedná se o WEB s šifrovaným provozem (Google, Facebook, Seznam, Twitter atd.), tak Vám prohlížeč nedovolí zobrazit přesměrování na stránku a místo toho Vám zobrazí chybové hlášení. V tom případě jděte na stránku www.infos.cz, která nemá šifrovaný provoz a upozornění se Vám zobrazí.  Po odkliknutí souhlasu, že jste upozornění četli se provoz nepustí okamžitě, ale nejpozději v následující den v 1 hod. ráno, kdy se provádí rekonfigurace systémů.. Ve vyjímečných případech jsme schopni Vám provést rekonfiguraci ručně.